Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Rychnov nad Kněžnou s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Komenského 315, Vamberk

3 590 000 Kč

89 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Parák
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Jiří Parák

Jiří Parák

5.0

Realitní kancelář: Prime Living

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 204 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov, okres Rychnov nad Kněžnou

1 550 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 40 m², pozemek 1268 m²

Liberk, okres Rychnov nad Kněžnou

2 130 000 Kč

1 990 000 Kč

49 750 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej stavebního pozemku 1187 m²Prodej stavebního pozemku 1187 m²
Prodej stavebního pozemku 1187 m²
Prodej stavebního pozemku 1187 m²

Prodej stavebního pozemku 1187 m²

Hřibiny-Ledská, okres Rychnov nad Kněžnou

3 000 000 Kč

2 550 000 Kč

2 148 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vavrečka
Realitní kancelář: Prime Living
Realitní makléř: Petr Vavrečka

Petr Vavrečka

4.6

Realitní kancelář: Prime Living
Prodej bytu 1+1 31 m²Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²
Prodej bytu 1+1 31 m²

Prodej bytu 1+1 31 m²

Deštné v Orlických horách 440, Deštné v Orlických horách

5 199 000 Kč

4 690 000 Kč

151 290 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²
Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Prodej chaty 33 m², pozemek 230 m²

Zdelov

1 650 000 Kč

1 399 000 Kč

42 394 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil
Prodej bytu 3+1 82 m²Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²
Prodej bytu 3+1 82 m²

Prodej bytu 3+1 82 m²

Deštné v Orlických horách 336, Deštné v Orlických horách

3 900 000 Kč

47 561 Kč/m2

Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²
Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²

Prodej domu 68 m², pozemek 1045 m²

Kvasiny 196, Kvasiny

6 130 000 Kč

5 999 000 Kč

88 221 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 87 m²Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²
Prodej bytu 5+1 87 m²

Prodej bytu 5+1 87 m²

Struha 863, Vamberk

5 490 000 Kč

63 103 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1014 m²Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²
Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Prodej stavebního pozemku 1014 m²

Lupenice, Rychnov nad Kněžnou

1 280 000 Kč

1 262 Kč/m2

123...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 204 nemovitostí