Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Rychnov nad Kněžnou s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

18 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 54 m²Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²
Prodej bytu 2+1 54 m²

Prodej bytu 2+1 54 m²

Sedloňov 154, Sedloňov

5 250 000 Kč

5 050 000 Kč

93 519 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 81 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu, pozemek 1218 m²Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²
Prodej domu, pozemek 1218 m²

Prodej domu, pozemek 1218 m²

Lično, Lično

8 500 000 Kč

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²
Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Prodej domu 62 m², pozemek 707 m²

Lipovka 50, Rychnov nad Kněžnou

5 250 000 Kč

84 677 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 623 m²

Potštejn, okres Rychnov nad Kněžnou

5 885 000 Kč

49 042 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²
Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²

Prodej domu 400 m², pozemek 5480 m²

Spáleniště 12, Dobruška

10 990 000 Kč

27 475 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

265, Říčky v Orlických horách

6 900 000 Kč

116 949 Kč/m2

Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²
Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Prodej domu 198 m², pozemek 682 m²

Vamberk, okres Rychnov nad Kněžnou

9 700 000 Kč

48 990 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách

9 550 000 Kč

136 429 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Vacek
Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
Realitní makléř: Pavel Vacek

Pavel Vacek

4.7

Realitní kancelář: Lord realitní kancleář spol. s r.o.
12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 81 nemovitostí