Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Semily s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

37 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 6705 m²Prodej stavebního pozemku 6705 m²
Prodej stavebního pozemku 6705 m²
Prodej stavebního pozemku 6705 m²

Prodej stavebního pozemku 6705 m²

Hrubá Skála, okres Semily

5 022 045 Kč

4 016 295 Kč

599 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 222 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 37 m²Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²
Prodej bytu 2+kk 37 m²

Prodej bytu 2+kk 37 m²

Bratrouchov 148, Jablonec nad Jizerou

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

121 351 Kč/m2

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²
Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Prodej domu 113 m², pozemek 2688 m²

Peřimov 156, Peřimov

11 990 000 Kč

10 990 000 Kč

97 257 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 53 m²Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²

Prodej bytu 3+kk 53 m²

Dolní Rokytnice 46, Rokytnice nad Jizerou

7 100 000 Kč

133 962 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 32 m²Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²
Prodej bytu 1+kk 32 m²

Prodej bytu 1+kk 32 m²

Dolní Rokytnice 46, Rokytnice nad Jizerou

3 970 000 Kč

124 063 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 28 m²Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²
Prodej bytu 1+1 28 m²

Prodej bytu 1+1 28 m²

Rokytno 6, Rokytnice nad Jizerou

3 770 000 Kč

3 500 000 Kč

125 000 Kč/m2

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej domu 179 m²Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²

Prodej domu 179 m²

, Karlovice

13 990 000 Kč

78 156 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová
Prodej bytu 2+kk 41 m²Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²
Prodej bytu 2+kk 41 m²

Prodej bytu 2+kk 41 m²

Smetanova 1280, Lomnice nad Popelkou

2 700 000 Kč

65 854 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 626 m²Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²
Prodej stavebního pozemku 626 m²

Prodej stavebního pozemku 626 m²

Roztocká, Jilemnice

2 200 000 Kč

3 514 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 222 nemovitostí