Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Semily s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

24 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 53 m²Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²
Prodej bytu 3+kk 53 m²

Prodej bytu 3+kk 53 m²

Dolní Rokytnice 46, Rokytnice nad Jizerou

7 100 000 Kč

133 962 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 147 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²
Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Prodej domu 110 m², pozemek 869 m²

Bítouchov 166, Semily

8 900 000 Kč

80 909 Kč/m2

Prodej domu 179 m²Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²
Prodej domu 179 m²

Prodej domu 179 m²

, Karlovice

13 990 000 Kč

78 156 Kč/m2

Realitní makléř: Martina Ortová
Realitní kancelář: Reality Ortová
Realitní makléř: Martina Ortová

Martina Ortová

4.7

Realitní kancelář: Reality Ortová
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 1340 m²

Horní Branná 367, Horní Branná

8 800 000 Kč

29 333 Kč/m2

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²
Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Prodej domu 533 m², pozemek 2105 m²

Rakousy, okres Semily

4 890 000 Kč

9 174 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2709 m²Prodej stavebního pozemku 2709 m²
Prodej stavebního pozemku 2709 m²
Prodej stavebního pozemku 2709 m²

Prodej stavebního pozemku 2709 m²

Bezručova, Turnov

7 450 000 Kč

6 900 000 Kč

2 547 Kč/m2

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²
Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Prodej domu 220 m², pozemek 633 m²

Benešov u Semil 217, Benešov u Semil

4 499 000 Kč

4 200 000 Kč

19 091 Kč/m2

Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²
Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²

Prodej chalupy 194 m², pozemek 705 m²

Staroveská 258, Vysoké nad Jizerou

21 900 000 Kč

18 000 000 Kč

92 784 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 88 m²Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²
Prodej bytu 4+1 88 m²

Prodej bytu 4+1 88 m²

Textilní, Semily

4 195 000 Kč

47 670 Kč/m2

Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²
Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²

Prodej domu 206 m², pozemek 958 m²

Švermova 850, Turnov

14 900 000 Kč

72 330 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 147 nemovitostí