Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Šumperk s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

11 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1092 m²Prodej stavebního pozemku 1092 m²
Prodej stavebního pozemku 1092 m²
Prodej stavebního pozemku 1092 m²

Prodej stavebního pozemku 1092 m²

Stavenice, okres Šumperk

3 221 400 Kč

2 950 Kč/m2

Realitní makléř: Veronika Chládková
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Veronika Chládková

Veronika Chládková

4.8

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 95 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 80 m²Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²
Prodej bytu 4+1 80 m²

Prodej bytu 4+1 80 m²

Zahradní, Šumperk

3 750 000 Kč

46 875 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 5000 m²Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²
Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Prodej stavebního pozemku 5000 m²

Ruda nad Moravou, okres Šumperk

5 000 000 Kč

1 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Jeremenkova 653/3, Šumperk

5 100 000 Kč

4 999 000 Kč

61 716 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61 m²Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²
Prodej bytu 2+kk 61 m²

Prodej bytu 2+kk 61 m²

Banskobystrická 1276/44, Šumperk

3 290 000 Kč

53 934 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²
Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²
Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²

Prodej chalupy 55 m², pozemek 610 m²

Bukovice 78, Písařov

4 490 000 Kč

81 636 Kč/m2

Realitní makléř: Ivana Uhlířová
Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Realitní makléř: Ivana Uhlířová

Ivana Uhlířová

Realitní kancelář: NEXT REALITY DŮM SNŮ
Prodej stavebního pozemku 3588 m²Prodej stavebního pozemku 3588 m²
Prodej stavebního pozemku 3588 m²
Prodej stavebního pozemku 3588 m²

Prodej stavebního pozemku 3588 m²

Sobotín, okres Šumperk

4 690 000 Kč

1 307 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Fiala
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Ondřej Fiala

Ondřej Fiala

4.9

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 2150 m²Prodej stavebního pozemku 2150 m²
Prodej stavebního pozemku 2150 m²
Prodej stavebního pozemku 2150 m²

Prodej stavebního pozemku 2150 m²

Branná, okres Šumperk

3 170 000 Kč

1 474 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 40 m²Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²
Prodej bytu 2+kk 40 m²

Prodej bytu 2+kk 40 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

4 974 223 Kč

124 356 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 28 m²Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²
Prodej bytu 1+kk 28 m²

Prodej bytu 1+kk 28 m²

Rejhotice, Loučná nad Desnou

3 614 064 Kč

129 074 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 95 nemovitostí