Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Svitavy s cenou do 5 mil. Kč

Do 5 mil. Kč

44 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 660 m²

Nová Ves u Jarošova 20, Nová Ves u Jarošova

3 500 000 Kč

3 100 000 Kč

22 794 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 168 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1176 m²Prodej stavebního pozemku 1176 m²
Prodej stavebního pozemku 1176 m²
Prodej stavebního pozemku 1176 m²

Prodej stavebního pozemku 1176 m²

Janov, okres Svitavy

2 200 000 Kč

1 871 Kč/m2

Realitní makléř: Ján Otrošina
Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Realitní makléř: Ján Otrošina

Ján Otrošina

Realitní kancelář: OTROŠINA Invest
Prodej bytu 3+kk 99 m²Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²
Prodej bytu 3+kk 99 m²

Prodej bytu 3+kk 99 m²

Městečko Trnávka 201, Městečko Trnávka

3 195 000 Kč

2 990 000 Kč

30 202 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²
Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Prodej domu 215 m², pozemek 1145 m²

Slatina, okres Svitavy

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

7 395 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 4101 m²Prodej stavebního pozemku 4101 m²
Prodej stavebního pozemku 4101 m²
Prodej stavebního pozemku 4101 m²

Prodej stavebního pozemku 4101 m²

Borová, okres Svitavy

3 190 000 Kč

778 Kč/m2

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 223 m²

Městečko Trnávka 230, Městečko Trnávka

1 890 000 Kč

1 290 000 Kč

21 500 Kč/m2

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²
Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Prodej domu 89 m², pozemek 816 m²

Moravská Chrastová 67, Brněnec

3 590 000 Kč

3 390 000 Kč

38 090 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 52 m²Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²
Prodej bytu 2+kk 52 m²

Prodej bytu 2+kk 52 m²

Svitavy, okres Svitavy

3 900 000 Kč

75 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Čistá, okres Svitavy

3 800 000 Kč

3 490 000 Kč

3 490 Kč/m2

Prodej chalupy 154 m², pozemek 471 m²Prodej chalupy 154 m², pozemek 471 m²
Prodej chalupy 154 m², pozemek 471 m²
Prodej chalupy 154 m², pozemek 471 m²

Prodej chalupy 154 m², pozemek 471 m²

Jedlová, okres Svitavy

2 108 000 Kč

13 688 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 168 nemovitostí