Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Tábor s cenou do 6 mil. Kč

Do 6 mil. Kč

44 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 66 m²Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²
Prodej bytu 2+1 66 m²

Prodej bytu 2+1 66 m²

Dukelská 620/6, Sezimovo Ústí

3 890 000 Kč

58 939 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 148 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 154 m²Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²
Prodej domu 154 m²

Prodej domu 154 m²

Dírná, Tábor

2 250 000 Kč

14 610 Kč/m2

Populární

Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²
Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²
Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²

Prodej chaty 54 m², pozemek 649 m²

Čelkovice ev. č. 26, Tábor

1 690 000 Kč

31 296 Kč/m2

Populární

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²
Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Prodej domu 54 m², pozemek 146 m²

Tučapy, okres Tábor

1 290 000 Kč

23 889 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 4737 m²

Třebějice 25, Třebějice

5 400 000 Kč

4 500 000 Kč

22 500 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 801 m²

Smetanova 505, Veselí nad Lužnicí II

4 250 000 Kč

35 417 Kč/m2

Realitní makléř: Matěj Hošek
Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Realitní makléř: Matěj Hošek

Matěj Hošek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Partner
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²
Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Prodej chaty 17 m², pozemek 400 m²

Sezimovo Ústí, okres Tábor

3 800 000 Kč

223 529 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kratochvíl
Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Realitní makléř: Jiří Kratochvíl

Jiří Kratochvíl

4.6

Realitní kancelář: Rodinná realitní kancelář Kratochvílovi
Prodej bytu 4+1 108 m²Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²
Prodej bytu 4+1 108 m²

Prodej bytu 4+1 108 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 722 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 109 m²Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²
Prodej bytu 4+1 109 m²

Prodej bytu 4+1 109 m²

Smilovy Hory 43, Smilovy Hory

3 750 000 Kč

34 404 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Sokolovská 2370/70, Tábor

5 390 000 Kč

86 935 Kč/m2

123...5

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 148 nemovitostí