Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Tábor s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

55 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 742.05 m²Prodej stavebního pozemku 742.05 m²
Prodej stavebního pozemku 742.05 m²
Prodej stavebního pozemku 742.05 m²

Prodej stavebního pozemku 742.05 m²

Planá nad Lužnicí

4 560 000 Kč

6 145 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 176 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 742 m²Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²

Prodej stavebního pozemku 742 m²

Planá nad Lužnicí

4 550 000 Kč

6 132 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 664 m²Prodej stavebního pozemku 664 m²
Prodej stavebního pozemku 664 m²
Prodej stavebního pozemku 664 m²

Prodej stavebního pozemku 664 m²

Planá nad Lužnicí

4 080 000 Kč

6 145 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 687.2 m²Prodej stavebního pozemku 687.2 m²
Prodej stavebního pozemku 687.2 m²
Prodej stavebního pozemku 687.2 m²

Prodej stavebního pozemku 687.2 m²

Planá nad Lužnicí

4 220 000 Kč

6 141 Kč/m2

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Petra Voka 163/6, Soběslav I

7 480 000 Kč

4 500 000 Kč

11 084 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 343 m²Prodej stavebního pozemku 343 m²
Prodej stavebního pozemku 343 m²
Prodej stavebního pozemku 343 m²

Prodej stavebního pozemku 343 m²

Veselí nad Lužnicí, okres Tábor

2 665 000 Kč

2 160 000 Kč

6 297 Kč/m2

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²
Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Prodej domu 192 m², pozemek 302 m²

Luční 679/6, Soběslav III

6 400 000 Kč

5 740 000 Kč

29 896 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Na Libuši 647, Bechyně

2 595 000 Kč

47 182 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Stádlec 59, Stádlec

3 830 000 Kč

3 390 000 Kč

40 843 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Hromádkova 912, Sezimovo Ústí

7 350 000 Kč

40 608 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 176 nemovitostí