Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Tábor s cenou od 4 mil. Kč

Od 4 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 159 m²

Zářečí, Bechyně

6 750 000 Kč

71 053 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 110 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 742.05 m²Prodej stavebního pozemku 742.05 m²
Prodej stavebního pozemku 742.05 m²
Prodej stavebního pozemku 742.05 m²

Prodej stavebního pozemku 742.05 m²

Planá nad Lužnicí

4 560 000 Kč

6 145 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 742 m²Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²
Prodej stavebního pozemku 742 m²

Prodej stavebního pozemku 742 m²

Planá nad Lužnicí

4 550 000 Kč

6 132 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 664 m²Prodej stavebního pozemku 664 m²
Prodej stavebního pozemku 664 m²
Prodej stavebního pozemku 664 m²

Prodej stavebního pozemku 664 m²

Planá nad Lužnicí

4 080 000 Kč

6 145 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 687.2 m²Prodej stavebního pozemku 687.2 m²
Prodej stavebního pozemku 687.2 m²
Prodej stavebního pozemku 687.2 m²

Prodej stavebního pozemku 687.2 m²

Planá nad Lužnicí

4 220 000 Kč

6 141 Kč/m2

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²
Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Prodej domu 406 m², pozemek 296 m²

Petra Voka 163/6, Soběslav I

7 480 000 Kč

4 900 000 Kč

12 069 Kč/m2

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²
Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Prodej domu 181 m², pozemek 208 m²

Hromádkova 912, Sezimovo Ústí

7 350 000 Kč

40 608 Kč/m2

Realitní makléř: Andrea Kohoutová
Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Realitní makléř: Andrea Kohoutová

Andrea Kohoutová

4.9

Realitní kancelář: Keller Williams Jižní Čechy
Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²
Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²

Prodej domu 216 m², pozemek 1311 m²

Za Trubným, Bechyně

10 500 000 Kč

48 611 Kč/m2

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²
Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Prodej domu 114 m², pozemek 1100 m²

Jiráskova 413/4, Soběslav II

7 330 000 Kč

64 298 Kč/m2

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 608 m²

Budislav 69, Budislav

4 250 000 Kč

36 638 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 110 nemovitostí