Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Tachov s cenou od 2 mil. Kč

Od 2 mil. Kč

29 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²
Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Prodej domu 725 m², pozemek 7880 m²

Kosov 12, Bor

13 700 000 Kč

18 897 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 179 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²

Prodej domu 375 m², pozemek 1171 m²

Lázeňská, Konstantinovy Lázně

9 500 000 Kč

25 333 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 87 m²Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²
Prodej bytu 4+1 87 m²

Prodej bytu 4+1 87 m²

Jana Ziky 1738, Tachov

4 090 000 Kč

47 011 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

Žižkova, Stříbro

4 300 000 Kč

4 200 000 Kč

55 263 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Školní, Tachov, Tachov

3 300 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 256 m²

Chodová Planá, okres Tachov

3 199 000 Kč

22 850 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²
Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Prodej chalupy 140 m², pozemek 256 m²

Chodová Planá, okres Tachov

3 199 000 Kč

22 850 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²
Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Prodej chalupy 178 m², pozemek 25612 m²

Lesná, okres Tachov

8 399 900 Kč

47 190 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 424 m²

Rozvadov ev. č. 4, Rozvadov

3 990 000 Kč

33 250 Kč/m2

Prodej domu 248 m²Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²
Prodej domu 248 m²

Prodej domu 248 m²

Rokycanova, Tachov

5 100 000 Kč

20 565 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 179 nemovitostí