Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Teplice s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

98 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

V Domkách 1381/5, Duchcov

3 390 000 Kč

49 130 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 5948 m²Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²
Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Prodej stavebního pozemku 5948 m²

Bystřany, okres Teplice

5 590 000 Kč

940 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

14. října 1046/1, Teplice - Trnovany

2 900 000 Kč

38 158 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 114 m²Prodej bytu 4+1 114 m²
Prodej bytu 4+1 114 m²
Prodej bytu 4+1 114 m²

Prodej bytu 4+1 114 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 800 000 Kč

42 105 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Karla Čapka 245, Krupka - Maršov

2 199 999 Kč

22 222 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Karla Čapka 243, Krupka - Maršov

1 499 999 Kč

22 059 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Teplice - Nová Ves, okres Teplice

3 990 000 Kč

4 389 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 112 m²Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²
Prodej bytu 4+1 112 m²

Prodej bytu 4+1 112 m²

Lounská 1428/32, Teplice

4 826 800 Kč

43 096 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 114 m²Prodej bytu 5+1 114 m²
Prodej bytu 5+1 114 m²
Prodej bytu 5+1 114 m²

Prodej bytu 5+1 114 m²

Lidická, Osek

4 700 000 Kč

41 228 Kč/m2

1...345...10

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 306 nemovitostí