Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Teplice s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

105 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Jungmannova, Duchcov

2 100 000 Kč

41 176 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 352 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 94 m²Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²
Prodej bytu 3+1 94 m²

Prodej bytu 3+1 94 m²

Březová 3230, Teplice - Nová Ves

5 100 000 Kč

4 700 000 Kč

50 000 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Zajkaš
Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Realitní makléř: Tomáš Zajkaš

Tomáš Zajkaš

4.7

Realitní kancelář: Keller Williams Destiny
Prodej stavebního pozemku 1223 m²Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²
Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Prodej stavebního pozemku 1223 m²

Tyršova, Dubí

3 000 000 Kč

2 453 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 77.4 m²Prodej bytu 4+1 77.4 m²
Prodej bytu 4+1 77.4 m²
Prodej bytu 4+1 77.4 m²

Prodej bytu 4+1 77.4 m²

Maršovská 1519/14, Teplice - Trnovany

4 990 000 Kč

4 490 000 Kč

58 010 Kč/m2

Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 873 m²

Slovenská, Teplice

10 300 000 Kč

81 746 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 124 m²Prodej bytu 3+1 124 m²
Prodej bytu 3+1 124 m²
Prodej bytu 3+1 124 m²

Prodej bytu 3+1 124 m²

Jungmannova, Teplice

5 220 000 Kč

42 097 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²
Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Prodej bytu 2+kk 47.15 m²

Pod hvězdárnou 226/4, Teplice - Prosetice

1 590 000 Kč

33 722 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 42 m²Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²
Prodej bytu 2+kk 42 m²

Prodej bytu 2+kk 42 m²

U Červeného kostela 1850/8, Teplice - Trnovany

1 695 000 Kč

1 645 000 Kč

39 167 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 2+1 53.07 m²Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²
Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Prodej bytu 2+1 53.07 m²

Hlávkova 1379, Teplice - Trnovany

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

37 498 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 3198 m²Prodej stavebního pozemku 3198 m²
Prodej stavebního pozemku 3198 m²
Prodej stavebního pozemku 3198 m²

Prodej stavebního pozemku 3198 m²

Dubská, Dubí

6 500 000 Kč

2 033 Kč/m2

1...891011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 352 nemovitostí