Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Třebíč s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

71 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²
Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Prodej domu 65 m², pozemek 184 m²

Vrchlického 585/80, Třebíč - Borovina

6 550 000 Kč

100 769 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 176 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 1098 m²

Valeč, okres Třebíč

7 250 000 Kč

75 521 Kč/m2

Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Račice, okres Třebíč

3 500 000 Kč

28 689 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²

Okříšky, okres Třebíč

2 690 000 Kč

27 172 Kč/m2

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Smrk, okres Třebíč

4 250 000 Kč

16 160 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²

Kozlany ev. č. 72, Kozlany

3 500 000 Kč

52 239 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Nádražní, Okříšky

4 300 000 Kč

28 667 Kč/m2

Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²

Lipník, okres Třebíč

7 500 000 Kč

37 313 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²

Bačice, okres Třebíč

3 490 000 Kč

26 241 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Nerudova, Moravské Budějovice

2 969 400 Kč

2 650 000 Kč

33 125 Kč/m2

1...456...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 176 nemovitostí