Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Třebíč s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²
Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Prodej domu 122 m², pozemek 541 m²

Račice, okres Třebíč

3 500 000 Kč

28 689 Kč/m2

Realitní makléř: Václav Sedlák
Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.
Realitní makléř: Václav Sedlák

Václav Sedlák

4.9

Realitní kancelář: RK Fokus s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 166 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 99 m², pozemek 358 m²

Okříšky, okres Třebíč

2 690 000 Kč

27 172 Kč/m2

Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²
Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²

Prodej chaty 67 m², pozemek 191 m²

Kozlany ev. č. 72, Kozlany

3 500 000 Kč

52 239 Kč/m2

Realitní makléř: Radek Jindřich
Realitní kancelář: Radek Jindřich
Realitní makléř: Radek Jindřich

Radek Jindřich

5.0

Realitní kancelář: Radek Jindřich
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Nádražní, Okříšky

4 300 000 Kč

28 667 Kč/m2

Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²
Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²

Prodej domu 201 m², pozemek 224 m²

Lipník, okres Třebíč

7 500 000 Kč

37 313 Kč/m2

Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 1371 m²

Bačice, okres Třebíč

3 490 000 Kč

26 241 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 223 m²

Nerudova, Moravské Budějovice

2 969 400 Kč

2 650 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²
Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

Prodej chaty 58 m², pozemek 437 m²

ZK Nad Janovým mlýnem, Třebíč

1 890 000 Kč

32 586 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Šafaříkova, Moravské Budějovice

3 990 000 Kč

54 658 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslava Heverová
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Miroslava Heverová

Miroslava Heverová

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 1056 m²

Číhalín, okres Třebíč

2 440 000 Kč

1 990 000 Kč

99 500 Kč/m2

1...4567

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 166 nemovitostí