Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Třebíč s cenou 3 mil. - 5 mil. Kč

3 mil. - 5 mil. Kč

30 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1118 m²Prodej stavebního pozemku 1118 m²
Prodej stavebního pozemku 1118 m²
Prodej stavebního pozemku 1118 m²

Prodej stavebního pozemku 1118 m²

Budišov, okres Třebíč

3 000 000 Kč

2 683 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 59 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 1132 m²Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²
Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Prodej stavebního pozemku 1132 m²

Budišov, okres Třebíč

3 000 000 Kč

2 650 Kč/m2

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²
Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Prodej domu 263 m², pozemek 230 m²

Smrk, okres Třebíč

4 250 000 Kč

3 990 000 Kč

15 171 Kč/m2

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 760 m²

Nádražní, Okříšky

4 300 000 Kč

3 950 000 Kč

26 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 108 m²Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²
Prodej bytu 3+1 108 m²

Prodej bytu 3+1 108 m²

Tyršova 622, Jemnice

3 650 000 Kč

33 796 Kč/m2

Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²
Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²

Prodej domu 27 m², pozemek 995 m²

Želetava, okres Třebíč

3 980 000 Kč

147 407 Kč/m2

Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²
Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²

Prodej domu 130 m², pozemek 106 m²

Račice 24, Račice

3 590 000 Kč

27 615 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 62 m²Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²
Prodej bytu 3+kk 62 m²

Prodej bytu 3+kk 62 m²

U Víta 997, Jemnice

3 590 000 Kč

3 350 000 Kč

54 032 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 949 m²

Krhov, okres Třebíč

4 300 000 Kč

45 263 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 95 m²Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²
Prodej bytu 3+kk 95 m²

Prodej bytu 3+kk 95 m²

Hladíkova, Třebíč

5 400 000 Kč

4 699 000 Kč

49 463 Kč/m2

123

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 59 nemovitostí