Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Trutnov s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

77 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 2437 m²Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²
Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Prodej stavebního pozemku 2437 m²

Za Zbrojnicí, Trutnov

5 900 000 Kč

2 421 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 405 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²
Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²

Prodej domu 208 m², pozemek 936 m²

Rudník, okres Trutnov

11 470 000 Kč

55 144 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 309 m²

Sochorova 1548, Dvůr Králové nad Labem

5 290 000 Kč

26 450 Kč/m2

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²
Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Prodej domu 269 m², pozemek 799 m²

Horská 188, Hostinné

5 998 000 Kč

22 297 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Pec pod Sněžkou 315, Pec pod Sněžkou

10 900 000 Kč

145 333 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 68 m²Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²
Prodej bytu 3+kk 68 m²

Prodej bytu 3+kk 68 m²

Černý Důl 200, Černý Důl

10 000 000 Kč

147 059 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Mladé Buky 380, Mladé Buky

4 990 000 Kč

55 444 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1575 m²Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²
Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Prodej stavebního pozemku 1575 m²

Mladé Buky, okres Trutnov

2 362 500 Kč

1 500 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 91 m²Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²
Prodej bytu 4+1 91 m²

Prodej bytu 4+1 91 m²

Kuks, okres Trutnov

4 100 000 Kč

45 055 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 2681 m²Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²
Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Prodej stavebního pozemku 2681 m²

Dolní Olešnice, okres Trutnov

1 590 000 Kč

593 Kč/m2

1234...8

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 405 nemovitostí