Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Trutnov s cenou od 1 mil. Kč

Od 1 mil. Kč

83 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1001 m²Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²
Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Prodej stavebního pozemku 1001 m²

Trutnov, okres Trutnov

3 907 800 Kč

3 904 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 443 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2749 m²Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²
Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Prodej stavebního pozemku 2749 m²

Chvaleč, okres Trutnov

2 749 000 Kč

2 100 000 Kč

764 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 76 m²Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²
Prodej bytu 3+kk 76 m²

Prodej bytu 3+kk 76 m²

nábřeží Benešovo 1513, Dvůr Králové nad Labem

4 590 000 Kč

3 490 000 Kč

45 921 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 11509 m²Prodej stavebního pozemku 11509 m²
Prodej stavebního pozemku 11509 m²
Prodej stavebního pozemku 11509 m²

Prodej stavebního pozemku 11509 m²

Mladé Buky, okres Trutnov

4 990 000 Kč

434 Kč/m2

Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²
Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Prodej chalupy 270 m², pozemek 1746 m²

Dolní Dvůr, okres Trutnov

8 950 000 Kč

8 590 000 Kč

31 815 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Zima
Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Realitní makléř: Michal Zima

Michal Zima

4.7

Realitní kancelář: OK REAL ESTATE
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²
Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Prodej chalupy 110 m², pozemek 9164 m²

Dolní Malá Úpa 11, Malá Úpa

20 000 000 Kč

181 818 Kč/m2

Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²
Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Prodej domu 219 m², pozemek 1376 m²

Bernartice 176, Bernartice

2 990 000 Kč

13 653 Kč/m2

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Královecká 87, Trutnov - Libeč

1 498 000 Kč

1 398 000 Kč

35 846 Kč/m2

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 448 m²

K. V. Raise 122, Hostinné

1 665 000 Kč

11 404 Kč/m2

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²
Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Prodej chalupy 500 m², pozemek 3966 m²

Hořejší Vrchlabí 282, Vrchlabí

12 200 000 Kč

24 400 Kč/m2

1...567...9

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 443 nemovitostí