Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Uherské Hradiště

60 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1215 m²Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²
Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Prodej stavebního pozemku 1215 m²

Mistřice, okres Uherské Hradiště

1 050 500 Kč

865 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 268 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²
Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Prodej chaty 20 m², pozemek 364 m²

Hluk ev. č. 29, Hluk

690 000 Kč

550 000 Kč

27 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Rolnická 1772, Uherský Brod

4 600 000 Kč

62 162 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Horní Valy 1318, Uherský Brod

3 900 000 Kč

2 545 000 Kč

55 326 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 498 m²Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²
Prodej stavebního pozemku 498 m²

Prodej stavebního pozemku 498 m²

Březolupy, okres Uherské Hradiště

990 000 Kč

950 000 Kč

1 908 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 646 m²Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²
Prodej stavebního pozemku 646 m²

Prodej stavebního pozemku 646 m²

Pitín, okres Uherské Hradiště

990 000 Kč

850 000 Kč

1 316 Kč/m2

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Popovice, Popovice

9 990 000 Kč

124 875 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Popovice, Popovice

Neveřejná cena

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 493 m²

Popovice, Popovice

9 990 000 Kč

124 875 Kč/m2

Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²
Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²

Prodej domu 94 m², pozemek 1263 m²

Jankovice 131, Jankovice

1 550 000 Kč

16 489 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 268 nemovitostí