Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ústí nad Labem s cenou do 10 mil. Kč

Do 10 mil. Kč

67 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1100 m²Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²
Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Prodej stavebního pozemku 1100 m²

Hospodářská 75, Ústí nad Labem

5 500 000 Kč

3 250 000 Kč

2 955 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Humplík
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Humplík

Daniel Humplík

4.6

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 200 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²
Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Prodej chaty 50 m², pozemek 492 m²

Stadice ev. č. 127, Řehlovice

2 890 000 Kč

2 490 000 Kč

49 800 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Fodor
Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Realitní makléř: Tomáš Fodor

Tomáš Fodor

4.9

Realitní kancelář: Tomáš Fodor Reality jinak
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Hostovická 1910/75, Ústí nad Labem-centrum

6 160 000 Kč

5 999 000 Kč

41 089 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8439 m²Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

7 500 000 Kč

889 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1275 m²Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²
Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Prodej stavebního pozemku 1275 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 799 999 Kč

1 412 Kč/m2

Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²

Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²

Přestanov, okres Ústí nad Labem

9 999 000 Kč

8 500 000 Kč

10 192 Kč/m2

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 1044 m²

Dolní Zálezly ev. č. 237, Dolní Zálezly

2 500 000 Kč

1 999 000 Kč

49 975 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1611 m²Prodej stavebního pozemku 1611 m²
Prodej stavebního pozemku 1611 m²
Prodej stavebního pozemku 1611 m²

Prodej stavebního pozemku 1611 m²

Petrovice

1 933 000 Kč

1 699 999 Kč

1 055 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Malátova 2418/33, Ústí nad Labem-centrum

3 690 000 Kč

58 571 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²Prodej bytu 1+kk 31.1 m²
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²
Prodej bytu 1+kk 31.1 m²

Prodej bytu 1+kk 31.1 m²

Spartakiádní 277/21, Ústí nad Labem - Všebořice

2 190 000 Kč

70 418 Kč/m2

1234...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 200 nemovitostí