Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ústí nad Labem s cenou do 9 mil. Kč

Do 9 mil. Kč

66 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Jeseninova 543/32, Ústí nad Labem - Střekov

8 990 000 Kč

68 106 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 173 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²
Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Prodej vily 400 m², pozemek 1523 m²

Čajkovského 1685/6, Ústí nad Labem-centrum

1 499 000 Kč

3 748 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 110 m²Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²

Prodej bytu 5+1 110 m²

Resslova, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

69 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Jizerská 2903/17, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Baráčnická, Ústí nad Labem

2 590 000 Kč

78 485 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek
Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Realitní makléř: Tomáš Vyhnálek

Tomáš Vyhnálek

4.3

Realitní kancelář: Tomáš Vyhnálek
Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Pasteurova 1751/18, Ústí nad Labem-centrum

4 590 000 Kč

75 246 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 4+1 99 m²Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²
Prodej bytu 4+1 99 m²

Prodej bytu 4+1 99 m²

Jindřicha Plachty 183, Ústí nad Labem - Mojžíř

1 250 000 Kč

12 626 Kč/m2

Realitní makléř: Isabela Škuthanová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Isabela Škuthanová

Isabela Škuthanová

4.7

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej bytu 3+1 81 m²Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²
Prodej bytu 3+1 81 m²

Prodej bytu 3+1 81 m²

Jindřicha Plachty, Mojžíř, Ústí nad Labem

1 590 000 Kč

19 630 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Hanauer
Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Realitní makléř: Tomáš Hanauer

Tomáš Hanauer

3.4

Realitní kancelář: Hanauer reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 65 m²Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²
Prodej bytu 3+1 65 m²

Prodej bytu 3+1 65 m²

Malátova 2412/19, Ústí nad Labem-centrum

3 999 000 Kč

3 649 000 Kč

56 138 Kč/m2

Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová
Realitní kancelář: STH group reality
Realitní makléř: Petra Joachimsthalerová

Petra Joachimsthalerová

4.7

Realitní kancelář: STH group reality
Prodej bytu 3+kk 100 m²Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²
Prodej bytu 3+kk 100 m²

Prodej bytu 3+kk 100 m²

Na Spálence 326/7, Ústí nad Labem - Klíše

7 250 000 Kč

6 999 000 Kč

69 990 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová
Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
Realitní makléř: Ing. Marcela Uhrová Kubátová

Ing. Marcela Uhrová Kubátová

4.8

Realitní kancelář: Anocar - REALITY-UL
1...345...7

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 173 nemovitostí