Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Ústí nad Labem s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

34 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Švestková 2829/9, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 150 000 Kč

51 639 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 137 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²
Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Prodej domu 146 m², pozemek 725 m²

Hostovická 1910/75, Ústí nad Labem-centrum

6 160 000 Kč

5 999 000 Kč

41 089 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 8439 m²Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²
Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Prodej stavebního pozemku 8439 m²

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

7 500 000 Kč

889 Kč/m2

Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²
Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²

Prodej domu 834 m², pozemek 657 m²

Přestanov, okres Ústí nad Labem

9 999 000 Kč

8 500 000 Kč

10 192 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Malátova 2418/33, Ústí nad Labem-centrum

3 690 000 Kč

58 571 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²
Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Prodej domu 132 m², pozemek 1466 m²

Jeseninova 543/32, Ústí nad Labem - Střekov

8 990 000 Kč

68 106 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Mgr. Pavel Novotný

Mgr. Pavel Novotný

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej bytu 5+1 110 m²Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²
Prodej bytu 5+1 110 m²

Prodej bytu 5+1 110 m²

Resslova, Ústí nad Labem

7 690 000 Kč

69 909 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Jizerská 2903/17, Ústí nad Labem - Severní Terasa

3 690 000 Kč

59 516 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 61 m²Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²
Prodej bytu 2+1 61 m²

Prodej bytu 2+1 61 m²

Pasteurova 1751/18, Ústí nad Labem-centrum

4 590 000 Kč

75 246 Kč/m2

Realitní makléř: Irena Matisova
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Irena Matisova

Irena Matisova

4.5

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²
Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Prodej domu 257 m², pozemek 1052 m²

Čajkovského 2510/70, Ústí nad Labem-centrum

9 990 000 Kč

38 872 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Vojnarová
Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
Realitní makléř: Michaela Vojnarová

Michaela Vojnarová

Realitní kancelář: RealitasFIN s.r.o.
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 137 nemovitostí