Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Vyškov s cenou do 18 mil. Kč

Do 18 mil. Kč

55 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 284 m²

Foerstrova 1000, Slavkov u Brna

3 170 000 Kč

23 835 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 256 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²
Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²

Prodej domu 107 m², pozemek 45 m²

Havlíčkova 398/10, Ivanovice na Hané

2 500 000 Kč

23 364 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Čermáková
Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Realitní makléř: Michaela Čermáková

Michaela Čermáková

Realitní kancelář: NEXT REALITY ROSA
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²
Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Prodej domu 116 m², pozemek 542 m²

Zelniska 937/11, Ivanovice na Hané

10 990 000 Kč

94 741 Kč/m2

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²
Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Prodej domu 104 m², pozemek 320 m²

Lysovice, okres Vyškov

7 990 000 Kč

76 827 Kč/m2

Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²
Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Prodej chalupy 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 999 000 Kč

44 761 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²
Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Prodej domu 67 m², pozemek 229 m²

Drnovice, okres Vyškov

2 999 000 Kč

44 761 Kč/m2

Realitní makléř: Dagmar Wronská
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Dagmar Wronská

Dagmar Wronská

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Trávnická, Bučovice

4 800 000 Kč

69 565 Kč/m2

Realitní makléř: Vodičková Miroslava
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vodičková Miroslava

Vodičková Miroslava

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 999 m²

Dražovice 137, Dražovice

4 100 000 Kč

3 700 000 Kč

27 206 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 55 m²Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²
Prodej bytu 3+kk 55 m²

Prodej bytu 3+kk 55 m²

Mlékařská, Rousínov

6 490 000 Kč

118 000 Kč/m2

Prodej domu 130 m²Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²
Prodej domu 130 m²

Prodej domu 130 m²

145, Švábenice

5 490 000 Kč

42 231 Kč/m2

Realitní makléř: Vít Kaňa
Realitní kancelář: Vít Kaňa
Realitní makléř: Vít Kaňa

Vít Kaňa

4.8

Realitní kancelář: Vít Kaňa
1...3456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 256 nemovitostí