Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Zlín s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

118 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

SNP, Otrokovice

5 590 000 Kč

78 732 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej stavebního pozemku 2630 m²Prodej stavebního pozemku 2630 m²
Prodej stavebního pozemku 2630 m²
Prodej stavebního pozemku 2630 m²

Prodej stavebního pozemku 2630 m²

Zlín, okres Zlín

4 490 000 Kč

1 707 Kč/m2

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²
Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Prodej chaty 18 m², pozemek 1758 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

1 500 000 Kč

1 400 000 Kč

77 778 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 923 m²Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²
Prodej stavebního pozemku 923 m²

Prodej stavebního pozemku 923 m²

Březůvky, okres Zlín

2 180 000 Kč

2 362 Kč/m2

Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²
Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Prodej domu 135 m², pozemek 739 m²

Velký Ořechov 95, Velký Ořechov

1 790 000 Kč

1 490 000 Kč

11 037 Kč/m2

Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²
Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²

Prodej domu 124 m², pozemek 885 m²

Kašava 160, Kašava

8 500 000 Kč

7 400 000 Kč

59 677 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 554 m²Prodej stavebního pozemku 554 m²
Prodej stavebního pozemku 554 m²
Prodej stavebního pozemku 554 m²

Prodej stavebního pozemku 554 m²

Leoše Janáčka, Pozlovice

2 790 000 Kč

5 036 Kč/m2

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²
Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Prodej domu 105 m², pozemek 294 m²

Mánesova, Tlumačov

4 000 000 Kč

3 199 000 Kč

30 467 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1199 m²Prodej stavebního pozemku 1199 m²
Prodej stavebního pozemku 1199 m²
Prodej stavebního pozemku 1199 m²

Prodej stavebního pozemku 1199 m²

Provodov na Moravě

3 400 000 Kč

2 950 000 Kč

2 460 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1116 m²Prodej stavebního pozemku 1116 m²
Prodej stavebního pozemku 1116 m²
Prodej stavebního pozemku 1116 m²

Prodej stavebního pozemku 1116 m²

Racková, okres Zlín

4 416 012 Kč

3 957 Kč/m2

1...101112

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 302 nemovitostí