Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Zlín s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

122 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 600 m²Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²
Prodej stavebního pozemku 600 m²

Prodej stavebního pozemku 600 m²

Březůvky, okres Zlín

1 580 000 Kč

2 633 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 325 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 500 m²

Březnice, okres Zlín

1 550 000 Kč

32 292 Kč/m2

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Všemina 191, Všemina

8 350 000 Kč

32 364 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 33 m²Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²
Prodej bytu 1+kk 33 m²

Prodej bytu 1+kk 33 m²

Družstevní, Zlín

3 790 000 Kč

114 848 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 4039 m²

Zlín, okres Zlín

7 999 000 Kč

44 439 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Hradská 82, Lukov

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 759 m²Prodej stavebního pozemku 759 m²
Prodej stavebního pozemku 759 m²
Prodej stavebního pozemku 759 m²

Prodej stavebního pozemku 759 m²

Luhačovice, okres Zlín

2 490 000 Kč

3 281 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

třída Svobody, Zlín

5 290 000 Kč

77 794 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Štěrkoviště, Otrokovice

4 999 999 Kč

80 645 Kč/m2

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Hlavní 6, Hvozdná

11 900 000 Kč

38 141 Kč/m2

1...345...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 325 nemovitostí