Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Zlín s cenou do 14 mil. Kč

Do 14 mil. Kč

133 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Masarykova 53, Luhačovice

4 990 000 Kč

66 533 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 321 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Benešovo nábřeží, Zlín

4 790 000 Kč

73 692 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Chylík
Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Realitní makléř: Michal Chylík

Michal Chylík

5.0

Realitní kancelář: Tomáš Surovec
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Dukelská, Zlín

5 190 000 Kč

4 980 000 Kč

88 929 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 77 m²Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²
Prodej bytu 2+kk 77 m²

Prodej bytu 2+kk 77 m²

Zatloukalova 1144, Luhačovice

13 900 000 Kč

12 750 000 Kč

165 584 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 383 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

1 499 000 Kč

31 229 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 505 m²

Komenského 78, Zlín - Malenovice

990 000 Kč

39 600 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 31 m²Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²
Prodej bytu 1+kk 31 m²

Prodej bytu 1+kk 31 m²

Zálešná II 7229, Zlín

4 950 000 Kč

159 677 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 731 m²

Jestřabí, okres Zlín

4 800 000 Kč

24 000 Kč/m2

Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²
Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Prodej domu 185 m², pozemek 1160 m²

Mysločovice, okres Zlín

5 900 000 Kč

4 900 000 Kč

26 486 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 813 m²Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²
Prodej stavebního pozemku 813 m²

Prodej stavebního pozemku 813 m²

Hvozdenská 10, Zlín

4 499 000 Kč

5 534 Kč/m2

1...91011...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 321 nemovitostí