Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Zlín s cenou do 21 mil. Kč

Do 21 mil. Kč

132 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 118 m²Prodej bytu 4+kk 118 m²
Prodej bytu 4+kk 118 m²
Prodej bytu 4+kk 118 m²

Prodej bytu 4+kk 118 m²

Zatloukalova 1144, Luhačovice

17 900 000 Kč

9 900 000 Kč

83 898 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Huška
Realitní kancelář: DOMA realitní makléři
Realitní makléř: Jiří Huška

Jiří Huška

5.0

Realitní kancelář: DOMA realitní makléři

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 351 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²
Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Prodej domu 300 m², pozemek 435 m²

Pod Léštím, Luhačovice

9 990 000 Kč

33 300 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 80 m²Prodej bytu 2+1 80 m²
Prodej bytu 2+1 80 m²
Prodej bytu 2+1 80 m²

Prodej bytu 2+1 80 m²

Přílucká 4117, Zlín - Příluky

5 350 000 Kč

66 875 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 6505 m²Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²
Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Prodej stavebního pozemku 6505 m²

Slopné, okres Zlín

3 650 000 Kč

561 Kč/m2

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Luhačovice, okres Zlín

12 750 000 Kč

63 750 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 85 m²Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²
Prodej bytu 3+kk 85 m²

Prodej bytu 3+kk 85 m²

Zatloukalova, Luhačovice

12 890 000 Kč

151 647 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 39 m²Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²
Prodej bytu 2+kk 39 m²

Prodej bytu 2+kk 39 m²

Zatloukalova, Luhačovice

6 740 000 Kč

172 821 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 800 m²

Sehradice, okres Zlín

4 900 000 Kč

4 790 000 Kč

23 950 Kč/m2

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 376 m²

Úprkova, Luhačovice

7 500 000 Kč

7 200 000 Kč

60 000 Kč/m2

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²
Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prodej domu 61 m², pozemek 221 m²

Prostřední, Zlín

5 490 000 Kč

90 000 Kč/m2

1...345...14

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 351 nemovitostí