Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Zlín s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

103 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 668 m²Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²
Prodej stavebního pozemku 668 m²

Prodej stavebního pozemku 668 m²

Tichov, okres Zlín

668 000 Kč

1 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 270 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²
Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Prodej domu 72 m², pozemek 379 m²

Lhotsko, okres Zlín

4 190 000 Kč

58 194 Kč/m2

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Dostihová, Slušovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

32 612 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik, MRE
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik, MRE

Jan Minarik, MRE

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1502 m²Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Fryšták, okres Zlín

3 900 000 Kč

2 597 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 468 m²Prodej stavebního pozemku 468 m²
Prodej stavebního pozemku 468 m²
Prodej stavebního pozemku 468 m²

Prodej stavebního pozemku 468 m²

Březnice, okres Zlín

2 290 000 Kč

4 893 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Masarykova 82, Tlumačov

5 990 000 Kč

4 200 000 Kč

23 333 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Sazovice 153, Sazovice

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

22 188 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Mezihoří 531, Zlín

4 100 000 Kč

3 500 000 Kč

29 412 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

SNP, Otrokovice

5 590 000 Kč

78 732 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.4

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej stavebního pozemku 2630 m²Prodej stavebního pozemku 2630 m²
Prodej stavebního pozemku 2630 m²
Prodej stavebního pozemku 2630 m²

Prodej stavebního pozemku 2630 m²

Zlín, okres Zlín

4 490 000 Kč

1 707 Kč/m2

1...891011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 270 nemovitostí