Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Zlín s cenou od 3 mil. Kč

Od 3 mil. Kč

103 nemovitostí

doporučené

Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²
Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Prodej vily 140 m², pozemek 879 m²

Klabalská I, Zlín

11 225 000 Kč

80 179 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 266 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²
Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Prodej domu 245 m², pozemek 482 m²

Dostihová, Slušovice

8 490 000 Kč

7 990 000 Kč

32 612 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 66 m²Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²
Prodej bytu 2+kk 66 m²

Prodej bytu 2+kk 66 m²

Smetanova 7287, Zlín

9 900 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1502 m²Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²
Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Prodej stavebního pozemku 1502 m²

Fryšták, okres Zlín

3 900 000 Kč

2 597 Kč/m2

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 1121 m²

Masarykova 82, Tlumačov

5 990 000 Kč

4 200 000 Kč

23 333 Kč/m2

Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²
Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²

Prodej domu 241 m², pozemek 341 m²

Halenkovice 285, Halenkovice

11 499 000 Kč

47 714 Kč/m2

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²
Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Prodej domu 160 m², pozemek 454 m²

Sazovice 153, Sazovice

5 190 000 Kč

3 550 000 Kč

22 188 Kč/m2

Realitní makléř: Milan Michalčík
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Milan Michalčík

Milan Michalčík

4.6

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²
Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Prodej domu 244 m², pozemek 792 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

9 900 000 Kč

8 990 000 Kč

36 844 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Minarik
Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Realitní makléř: Jan Minarik

Jan Minarik

Realitní kancelář: Assetio Home s.r.o.
Prodej bytu 4+kk 119 m²Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²
Prodej bytu 4+kk 119 m²

Prodej bytu 4+kk 119 m²

Mezihoří 531, Zlín

4 100 000 Kč

3 500 000 Kč

29 412 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 71 m²Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²
Prodej bytu 3+kk 71 m²

Prodej bytu 3+kk 71 m²

SNP, Otrokovice

5 590 000 Kč

78 732 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek
Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
Realitní makléř: Mgr. Miroslav Zvonek

Mgr. Miroslav Zvonek

4.3

Realitní kancelář: AGENTURA ZVONEK
1...891011

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 266 nemovitostí