Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Zlín s cenou od 8 mil. Kč

Od 8 mil. Kč

35 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²
Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²

Prodej domu 250 m², pozemek 1554 m²

Antonína Slavíčka, Luhačovice

13 000 000 Kč

52 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 84 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²
Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Prodej domu 258 m², pozemek 1107 m²

Všemina 191, Všemina

8 350 000 Kč

32 364 Kč/m2

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²
Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Prodej domu 190 m², pozemek 1469 m²

Hradská 82, Lukov

9 900 000 Kč

52 105 Kč/m2

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²
Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Prodej domu 312 m², pozemek 1183 m²

Hlavní 6, Hvozdná

11 900 000 Kč

38 141 Kč/m2

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²
Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Prodej domu 214 m², pozemek 449 m²

Zlín, okres Zlín

11 470 000 Kč

9 980 000 Kč

46 636 Kč/m2

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 700 m²

Bohuslavice u Zlína, okres Zlín

9 990 000 Kč

8 690 000 Kč

43 450 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 135 m²Prodej bytu 3+kk 135 m²
Prodej bytu 3+kk 135 m²
Prodej bytu 3+kk 135 m²

Prodej bytu 3+kk 135 m²

Sadová 7250, Zlín

13 790 000 Kč

102 148 Kč/m2

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²
Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Prodej domu 260 m², pozemek 358 m²

Otrokovice, okres Zlín

11 150 000 Kč

8 250 000 Kč

31 731 Kč/m2

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²
Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Prodej domu 279 m², pozemek 4500 m²

Žlutava 361, Žlutava

26 500 000 Kč

94 982 Kč/m2

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²
Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Prodej vily 200 m², pozemek 589 m²

Luhačovice, okres Zlín

12 750 000 Kč

63 750 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 84 nemovitostí