Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v okresu Znojmo s cenou od 5 mil. Kč

Od 5 mil. Kč

40 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1653 m²Prodej stavebního pozemku 1653 m²
Prodej stavebního pozemku 1653 m²
Prodej stavebního pozemku 1653 m²

Prodej stavebního pozemku 1653 m²

Rybníky, okres Znojmo

9 091 500 Kč

5 500 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 141 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+1 118 m²Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²
Prodej bytu 4+1 118 m²

Prodej bytu 4+1 118 m²

Zelenářská, Znojmo, Znojmo

5 999 000 Kč

50 839 Kč/m2

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²
Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Prodej domu 78 m², pozemek 288 m²

Erbenova, Znojmo

5 490 000 Kč

70 385 Kč/m2

Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 164 m²

Bohutice, okres Znojmo

5 190 000 Kč

74 143 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 95 m²Prodej bytu 3+1 95 m²
Prodej bytu 3+1 95 m²
Prodej bytu 3+1 95 m²

Prodej bytu 3+1 95 m²

náměstí Svobody, Znojmo

6 990 000 Kč

73 579 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Drozd
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Pavel Drozd

Pavel Drozd

5.0

Realitní kancelář: Prodejme.to
Prodej stavebního pozemku 3000 m²Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²
Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Prodej stavebního pozemku 3000 m²

Nový Šaldorf-Sedlešovice - Sedlešovice, okres Znojmo

5 650 000 Kč

1 883 Kč/m2

Realitní makléř: Patrik Mašek
Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Realitní makléř: Patrik Mašek

Patrik Mašek

4.7

Realitní kancelář: Horák & Vetchý s.r.o.
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²
Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Prodej domu 200 m², pozemek 1951 m²

Husova, Miroslav

8 809 000 Kč

44 045 Kč/m2

Realitní makléř: Vladan Šváb
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Vladan Šváb

Vladan Šváb

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Prodej domu 92 m², pozemek 1171 m²Prodej domu 92 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1171 m²
Prodej domu 92 m², pozemek 1171 m²

Prodej domu 92 m², pozemek 1171 m²

Hlavní, Hrabětice

7 560 000 Kč

82 174 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Kašparides
Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Realitní makléř: Petr Kašparides

Petr Kašparides

4.8

Realitní kancelář: Kašparides s.r.o.
Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²
Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²

Prodej domu 165 m², pozemek 360 m²

Bantice, okres Znojmo

6 950 000 Kč

42 121 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Břízová 271, Moravský Krumlov

6 090 000 Kč

76 125 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 141 nemovitostí