okres Opava

Nemovitosti na prodej Opava s cenou do 11 mil. Kč

Do 11 mil. Kč

18 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²
Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Prodej domu 186 m², pozemek 669 m²

Polní 2364/29, Opava - Předměstí

7 890 000 Kč

42 419 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 72 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 63 m²Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²
Prodej bytu 3+1 63 m²

Prodej bytu 3+1 63 m²

Kylešovská 746/33, Opava - Předměstí

3 600 000 Kč

57 143 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Simper
Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Realitní makléř: Jan Simper

Jan Simper

5.0

Realitní kancelář: C21 Real Tip s.r.o.
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²
Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²

Prodej domu 133 m², pozemek 269 m²

Ratibořská 1268/176, Opava - Kateřinky

6 990 000 Kč

52 556 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 35 m²Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²
Prodej bytu 1+kk 35 m²

Prodej bytu 1+kk 35 m²

Mostní 800/62, Opava - Kateřinky

2 690 000 Kč

76 857 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek
Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Realitní makléř: Ing. Martin Sasínek

Ing. Martin Sasínek

4.8

Realitní kancelář: FORTUNA REALITY s.r.o.
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²
Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Prodej domu 136 m², pozemek 767 m²

Novosvětská, Opava

5 390 000 Kč

39 632 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Za Humny, Opava

3 890 000 Kč

52 568 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 69 m²Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²
Prodej bytu 3+1 69 m²

Prodej bytu 3+1 69 m²

Komenského, Opava

4 990 000 Kč

72 319 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

Mostní 500/7, Opava - Předměstí

3 590 000 Kč

46 026 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 123 m²Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²
Prodej bytu 4+1 123 m²

Prodej bytu 4+1 123 m²

Englišova, Opava

7 300 000 Kč

59 350 Kč/m2

Realitní makléř: Zbyněk Kunz
Realitní kancelář: Heart Reality
Realitní makléř: Zbyněk Kunz

Zbyněk Kunz

Realitní kancelář: Heart Reality
Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Slezská, Opava

7 800 000 Kč

95 122 Kč/m2

12

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 72 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Hlučín

Nemovitosti na prodej Kravaře

Nemovitosti na prodej Vítkov

Nemovitosti na prodej Hradec nad Moravicí