okres Ostrava-město

Nemovitosti na prodej Ostrava s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

121 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Zdeňka Štěpánka 1880/6, Ostrava - Poruba

5 600 000 Kč

4 900 000 Kč

59 036 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 419 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 59 m²Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²
Prodej bytu 2+1 59 m²

Prodej bytu 2+1 59 m²

Jugoslávská 2849/59, Ostrava - Zábřeh

4 290 000 Kč

72 712 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 63 m²Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²
Prodej bytu 2+1 63 m²

Prodej bytu 2+1 63 m²

Arbesova, Ostrava

3 800 000 Kč

60 317 Kč/m2

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 1206 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

5 460 000 Kč

5 150 000 Kč

51 500 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 80 m²Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²
Prodej bytu 3+1 80 m²

Prodej bytu 3+1 80 m²

Sirotčí, Ostrava

2 300 000 Kč

28 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej bytu 1+1 38 m²Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²
Prodej bytu 1+1 38 m²

Prodej bytu 1+1 38 m²

Alejnikovova, Ostrava

2 969 000 Kč

78 132 Kč/m2

Prodej bytu 3+1Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1
Prodej bytu 3+1

Prodej bytu 3+1

Josefa Skupy, Poruba, Ostrava

3 460 000 Kč

Prodej bytu 3+1 73 m²Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²
Prodej bytu 3+1 73 m²

Prodej bytu 3+1 73 m²

Aloise Gavlase, Ostrava

3 580 000 Kč

49 041 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 54.58 m²Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²
Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Prodej bytu 2+1 54.58 m²

Mitušova, Ostrava

2 900 000 Kč

53 133 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Sikora
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Sikora

Jiří Sikora

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej domu, pozemek 779 m²Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²
Prodej domu, pozemek 779 m²

Prodej domu, pozemek 779 m²

Československé armády, Michálkovice, Ostrava

4 700 000 Kč

1...678...13

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 419 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Vratimov

Nemovitosti na prodej Šenov

Nemovitosti na prodej Klimkovice

Nemovitosti na prodej Stará Ves nad Ondřejnicí