okres Ostrava-město

Nemovitosti na prodej Ostrava s cenou do 8 mil. Kč

Do 8 mil. Kč

105 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1Prodej bytu 4+1
Prodej bytu 4+1
Prodej bytu 4+1

Prodej bytu 4+1

Krestova, Hrabůvka, Ostrava

4 160 000 Kč

Realitní makléř: Rostislav Kaňa
Realitní kancelář: AZET reality
Realitní makléř: Rostislav Kaňa

Rostislav Kaňa

4.7

Realitní kancelář: AZET reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 360 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Palackého 918/70, Ostrava - Přívoz

1 990 000 Kč

45 227 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1284 m²Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²
Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Prodej stavebního pozemku 1284 m²

Martinov ve Slezsku

2 500 000 Kč

1 947 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 43 m²Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²
Prodej bytu 2+1 43 m²

Prodej bytu 2+1 43 m²

Zimmlerova 2999/27, Ostrava - Zábřeh

3 200 000 Kč

74 419 Kč/m2

Realitní makléř: Vojtěch Jaworski
Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Realitní makléř: Vojtěch Jaworski

Vojtěch Jaworski

4.8

Realitní kancelář: IDON, Sikora&Partner, spol.s.r.o.
Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 267 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

700 000 Kč

43 750 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 96 m²Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²
Prodej bytu 4+1 96 m²

Prodej bytu 4+1 96 m²

Ostrava, okres Ostrava-město

4 990 000 Kč

51 979 Kč/m2

Realitní makléř: Ivona Hasova
Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Realitní makléř: Ivona Hasova

Ivona Hasova

4.4

Realitní kancelář: Realitní kancelář STING
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²
Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Prodej bytu 3+kk 62.57 m²

Jana Škody, Ostrava

4 290 000 Kč

68 563 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 64 m²Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²
Prodej bytu 3+kk 64 m²

Prodej bytu 3+kk 64 m²

Komenského, Ostrava

4 599 000 Kč

71 859 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 27 m²Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²
Prodej bytu 1+kk 27 m²

Prodej bytu 1+kk 27 m²

Výškovická 508/178, Ostrava - Výškovice

2 090 000 Kč

77 407 Kč/m2

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²
Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Prodej domu 96 m², pozemek 257 m²

Paskovská 89/256, Ostrava - Hrabová

4 454 100 Kč

46 397 Kč/m2

Realitní makléř: Renáta Kunstová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Renáta Kunstová

Renáta Kunstová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
1...678...11

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 360 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Vratimov

Nemovitosti na prodej Šenov

Nemovitosti na prodej Klimkovice

Nemovitosti na prodej Stará Ves nad Ondřejnicí