okres Pardubice

Nemovitosti na prodej Pardubice s cenou do 12 mil. Kč

Do 12 mil. Kč

31 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²
Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Prodej domu 180 m², pozemek 325 m²

Krátká, Pardubice - Bílé Předměstí

12 000 000 Kč

11 000 000 Kč

61 111 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Zavadilová
Realitní kancelář: Reality Zavadil
Realitní makléř: Hana Zavadilová

Hana Zavadilová

4.6

Realitní kancelář: Reality Zavadil

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 124 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

Jana Zajíce 960, Pardubice - Studánka

5 199 000 Kč

106 102 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 79 m²Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²
Prodej bytu 3+kk 79 m²

Prodej bytu 3+kk 79 m²

Křemenská, Pardubice

7 190 000 Kč

7 130 000 Kč

90 253 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Křemenská, Pardubice

7 315 000 Kč

7 275 000 Kč

88 720 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Na Drážce, Pardubice

6 490 000 Kč

6 390 000 Kč

95 373 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Železničního pluku, Pardubice

5 490 000 Kč

5 290 000 Kč

99 811 Kč/m2

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²
Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Prodej domu 148 m², pozemek 235 m²

Do Polí, Pardubice

11 900 000 Kč

11 490 000 Kč

77 635 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 77 m²Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²
Prodej bytu 3+kk 77 m²

Prodej bytu 3+kk 77 m²

Sladkovského, Pardubice

8 000 000 Kč

7 790 000 Kč

101 169 Kč/m2

Prodej bytu 5+1 89 m²Prodej bytu 5+1 89 m²
Prodej bytu 5+1 89 m²
Prodej bytu 5+1 89 m²

Prodej bytu 5+1 89 m²

Arnošta z Pardubic 2613, Pardubice - Zelené Předměstí

7 570 000 Kč

7 190 000 Kč

80 787 Kč/m2

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²
Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Prodej domu 95 m², pozemek 300 m²

Pardubice, okres Pardubice

9 690 000 Kč

102 000 Kč/m2

1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 124 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Zkuste oblíbené lokality v okolí

Nemovitosti na prodej Přelouč

Nemovitosti na prodej Holice

Nemovitosti na prodej Sezemice

Nemovitosti na prodej Lázně Bohdaneč

Nemovitosti na prodej Chvaletice

Nemovitosti na prodej Opatovice nad Labem