Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

46 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 3632 m²Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²
Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Prodej stavebního pozemku 3632 m²

Lanškroun, okres Ústí nad Orlicí

1 908 900 Kč

526 Kč/m2

Realitní makléř: Tomáš Paleček
Realitní kancelář: eDO reality
Realitní makléř: Tomáš Paleček

Tomáš Paleček

5.0

Realitní kancelář: eDO reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 202 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chaty 18 m²Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²
Prodej chaty 18 m²

Prodej chaty 18 m²

Rosice nad Labem

1 250 000 Kč

69 444 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1253 m²Prodej stavebního pozemku 1253 m²
Prodej stavebního pozemku 1253 m²
Prodej stavebního pozemku 1253 m²

Prodej stavebního pozemku 1253 m²

Česká Rybná, okres Ústí nad Orlicí

1 190 000 Kč

950 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 590 m²

Moravská Třebová, okres Svitavy

1 370 000 Kč

9 786 Kč/m2

Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²
Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²

Prodej chaty 12 m², pozemek 4790 m²

Moravany, okres Pardubice

1 490 000 Kč

1 199 000 Kč

99 917 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1122 m²Prodej stavebního pozemku 1122 m²
Prodej stavebního pozemku 1122 m²
Prodej stavebního pozemku 1122 m²

Prodej stavebního pozemku 1122 m²

Běstvina, Chrudim

1 890 000 Kč

1 684 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 1326 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 1326 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 1326 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 1326 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 1326 m²

Jevíčko, okres Svitavy

1 999 000 Kč

1 980 000 Kč

44 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1954 m²Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Opatov, okres Svitavy

1 579 000 Kč

808 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Unerázka 11, Bezděčí u Trnávky

1 710 000 Kč

1 525 000 Kč

12 008 Kč/m2

Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²

Březiny, Česká Třebová - Parník

995 000 Kč

39 800 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
1...345

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 202 nemovitostí