Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj s cenou 1 mil. - 3 mil. Kč

1 mil. - 3 mil. Kč

88 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²
Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²

Prodej domu 170 m², pozemek 2518 m²

Lubník

2 300 000 Kč

1 795 000 Kč

10 559 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 347 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²
Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Prodej chalupy 100 m², pozemek 537 m²

Hejnice 3, Hejnice

3 299 000 Kč

2 999 000 Kč

29 990 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 36 m²Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²
Prodej bytu 1+kk 36 m²

Prodej bytu 1+kk 36 m²

Říční 2368/5, Svitavy - Předměstí

2 835 000 Kč

78 750 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²
Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Prodej domu 80 m², pozemek 266 m²

Chrastavec 40, Chrastavec

2 300 000 Kč

1 590 000 Kč

19 875 Kč/m2

Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²
Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²
Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²

Prodej zemědělské usedlosti 307 m², pozemek 2190 m²

Vendolí 219, Vendolí

2 999 000 Kč

9 769 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 137 m²

Lanškrounská 576/33, Svitavy - Předměstí

2 799 000 Kč

2 130 000 Kč

14 200 Kč/m2

Realitní makléř: Alice Müllerová
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Alice Müllerová

Alice Müllerová

4.9

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej stavebního pozemku 1753 m²Prodej stavebního pozemku 1753 m²
Prodej stavebního pozemku 1753 m²
Prodej stavebního pozemku 1753 m²

Prodej stavebního pozemku 1753 m²

Gruna - Žipotín, okres Svitavy

1 370 000 Kč

1 241 000 Kč

708 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1000 m²Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²
Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Prodej stavebního pozemku 1000 m²

Újezd u Chocně, okres Ústí nad Orlicí

1 180 000 Kč

1 180 Kč/m2

Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.
Realitní kancelář: Reality Večerka
Realitní makléř: Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

Miloslav Večerka - Reality Večerka s.r.o.

4.8

Realitní kancelář: Reality Večerka
1...789

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 347 nemovitostí