Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj

279 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²
Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Prodej domu 100 m², pozemek 8575 m²

Lesní 435, Horní Jelení

4 400 000 Kč

44 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 337 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Ležáků, Pardubice

4 990 000 Kč

106 170 Kč/m2

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²
Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Prodej domu 51 m², pozemek 1633 m²

Pardubická, Srch, Srch

6 900 000 Kč

135 294 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 56 m²Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²
Prodej bytu 2+kk 56 m²

Prodej bytu 2+kk 56 m²

Na Labišti 530, Pardubice - Polabiny

5 300 000 Kč

94 643 Kč/m2

Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²
Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Prodej chaty 45 m², pozemek 800 m²

Pouchobrady ev. č. 1, Sobětuchy

4 900 000 Kč

108 889 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 1268 m²

Rosice 36, Rosice

4 750 000 Kč

9 500 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 48 m²Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²
Prodej bytu 2+1 48 m²

Prodej bytu 2+1 48 m²

Zákrejsova 544, Polička - Horní Předměstí

3 865 000 Kč

80 521 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Andrle
Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Realitní makléř: Pavel Andrle

Pavel Andrle

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 4Plus
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²
Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Prodej chalupy 158 m², pozemek 972 m²

Hamry 144, Hamry

16 900 000 Kč

106 962 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 81 m²Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²
Prodej bytu 4+1 81 m²

Prodej bytu 4+1 81 m²

Jilemnického 180, Ústí nad Orlicí

4 160 000 Kč

51 358 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²
Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²

Prodej chaty 10 m², pozemek 439 m²

Česká Třebová, okres Ústí nad Orlicí

450 000 Kč

45 000 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Hunal
Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
Realitní makléř: Jaroslav Hunal

Jaroslav Hunal

4.7

Realitní kancelář: Releven reality s.r.o.
1...161718...28

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 337 nemovitostí