Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj

282 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²
Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Prodej domu 126 m², pozemek 953 m²

Rosice 175, Rosice

3 990 000 Kč

3 500 000 Kč

27 778 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Vencovský
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Josef Vencovský

Josef Vencovský

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 337 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 1201 m²

Nová Ves 77, Kunčina

2 629 000 Kč

34 143 Kč/m2

Populární

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²
Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Prodej domu 121 m², pozemek 679 m²

Brozany 111, Staré Hradiště

6 850 000 Kč

6 690 000 Kč

55 289 Kč/m2

Realitní makléř: Věra Veliká
Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.
Realitní makléř: Věra Veliká

Věra Veliká

Realitní kancelář: NEXT REALITY PROPERTY I.

Populární

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²
Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

Prodej domu 70 m², pozemek 402 m²

U Koupaliště, Horní Jelení

3 499 000 Kč

49 986 Kč/m2

Realitní makléř: Lukáš Jirka
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Lukáš Jirka

Lukáš Jirka

4.6

Realitní kancelář: M&M reality

Populární

Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Teplého 2117, Pardubice - Zelené Předměstí

4 490 000 Kč

84 717 Kč/m2

Populární

Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²
Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²

Prodej domu 145 m², pozemek 712 m²

Obránců míru 110, Trnávka

8 849 000 Kč

61 028 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability

Populární

Prodej bytu 3+1 74 m²Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²
Prodej bytu 3+1 74 m²

Prodej bytu 3+1 74 m²

Malecká 1175, Chrudim IV

4 490 000 Kč

60 676 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Benešovo náměstí 2473, Pardubice - Zelené Předměstí

4 490 000 Kč

86 346 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality

Populární

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²
Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Prodej domu 120 m², pozemek 1705 m²

Kasalice 2, Kasalice

7 990 000 Kč

66 583 Kč/m2

Populární

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 1283 m²

Vyhnánov 22, Včelákov

2 199 000 Kč

14 660 Kč/m2

123...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 337 nemovitostí