Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj

282 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+1 99 m²Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²
Prodej bytu 3+1 99 m²

Prodej bytu 3+1 99 m²

Bulharská 1459, Pardubice - Bílé Předměstí

9 200 000 Kč

92 929 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský
Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE
Realitní makléř: Ing. Ondřej Bahenský

Ing. Ondřej Bahenský

4.5

Realitní kancelář: NEXT REALITY PARDUBICE

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 337 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 214 m²Prodej domu 214 m²
Prodej domu 214 m²
Prodej domu 214 m²

Prodej domu 214 m²

20, Slatiňany

5 990 000 Kč

5 690 000 Kč

26 589 Kč/m2

Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²
Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²

Prodej domu 187 m², pozemek 819 m²

Na Křižovatce, Králíky

7 249 000 Kč

38 765 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 796 m²Prodej stavebního pozemku 796 m²
Prodej stavebního pozemku 796 m²
Prodej stavebního pozemku 796 m²

Prodej stavebního pozemku 796 m²

Kasárenská, Opatovice nad Labem

4 250 000 Kč

5 339 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Kovář
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Martin Kovář

Martin Kovář

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 1954 m²Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²
Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Prodej stavebního pozemku 1954 m²

Opatov, okres Svitavy

1 579 000 Kč

808 Kč/m2

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²
Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Prodej domu 127 m², pozemek 452 m²

Unerázka 11, Bezděčí u Trnávky

1 710 000 Kč

1 525 000 Kč

12 008 Kč/m2

Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²
Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²

Prodej domu 500 m², pozemek 3392 m²

Hroubovice, okres Chrudim

17 990 000 Kč

17 500 000 Kč

35 000 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1345 m²Prodej stavebního pozemku 1345 m²
Prodej stavebního pozemku 1345 m²
Prodej stavebního pozemku 1345 m²

Prodej stavebního pozemku 1345 m²

Chrudim, okres Chrudim

4 707 500 Kč

3 990 000 Kč

2 967 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Melichar
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Pavel Melichar

Pavel Melichar

4.6

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 726 m²

Březiny, Česká Třebová - Parník

995 000 Kč

39 800 Kč/m2

Realitní makléř: Josef Fuchs
Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Realitní makléř: Josef Fuchs

Josef Fuchs

4.8

Realitní kancelář: Ing. Josef Fuchs, MBA
Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²
Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²

Prodej domu 150 m², pozemek 260 m²

Boženy Němcové, Skuteč

5 590 000 Kč

37 267 Kč/m2

1...242526...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 337 nemovitostí