Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Pardubický kraj

282 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 807 m²Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²
Prodej stavebního pozemku 807 m²

Prodej stavebního pozemku 807 m²

Jankovice, okres Pardubice

2 523 529 Kč

3 127 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Elena Bran
Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO
Realitní makléř: Mgr. Elena Bran

Mgr. Elena Bran

5.0

Realitní kancelář: CENTURY 21 BONUS BRNO

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 334 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Třebovská 442, Ústí nad Orlicí - Hylváty

3 750 000 Kč

53 571 Kč/m2

Realitní makléř: Jaroslav Rejman
Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Realitní makléř: Jaroslav Rejman

Jaroslav Rejman

4.7

Realitní kancelář: RE/MAX G8 Reality
Prodej stavebního pozemku 476 m²Prodej stavebního pozemku 476 m²
Prodej stavebního pozemku 476 m²
Prodej stavebního pozemku 476 m²

Prodej stavebního pozemku 476 m²

Pardubice, okres Pardubice

7 900 000 Kč

16 597 Kč/m2

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 140 m², pozemek 569 m²

Dříteč, okres Pardubice

15 499 000 Kč

110 707 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²
Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²

Prodej domu 152 m², pozemek 569 m²

Dříteč, okres Pardubice

17 800 000 Kč

117 105 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²
Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²

Prodej domu 115 m², pozemek 26714 m²

Kunačice 14, Kunvald

10 995 000 Kč

95 609 Kč/m2

Realitní makléř: Ondřej Kolář
Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Realitní makléř: Ondřej Kolář

Ondřej Kolář

4.0

Realitní kancelář: Ondřej Kolář - vasrealitak.cz
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²
Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²

Prodej domu 266 m², pozemek 1236 m²

K Tišině 389, Řečany nad Labem

Neveřejná cena

Realitní makléř: Miroslav Horák
Realitní kancelář: M&M reality
Realitní makléř: Miroslav Horák

Miroslav Horák

4.9

Realitní kancelář: M&M reality
Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Mladkov 78, Mladkov

5 390 000 Kč

73 836 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 63 m²Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²
Prodej bytu 3+kk 63 m²

Prodej bytu 3+kk 63 m²

Mladkov 78, Mladkov

4 490 000 Kč

71 270 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Mladkov 78, Mladkov

3 090 000 Kč

67 174 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kvíz
Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
Realitní makléř: Daniel Kvíz

Daniel Kvíz

Realitní kancelář: FI Nemovitosti s.r.o.
1...567...29

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 334 nemovitostí