okres Plzeň-město

Nemovitosti na prodej Plzeň s cenou do 25 mil. Kč

Do 25 mil. Kč

56 nemovitostí

doporučené

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²
Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Prodej domu 90 m², pozemek 290 m²

Nad Řekou 505/16, Plzeň 1 - Bolevec

7 890 000 Kč

87 667 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 290 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 76.26 m²Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Dlouhá 773/6, Plzeň 4 - Lobzy

6 200 000 Kč

81 301 Kč/m2

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²
Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Prodej domu 77 m², pozemek 405 m²

Výsluní ev. č. 2814, Plzeň 3 - Doudlevce

8 500 000 Kč

110 390 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Klatovská 516/169a, Plzeň 3 - Litice

4 900 000 Kč

84 483 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 448 m²Prodej stavebního pozemku 448 m²
Prodej stavebního pozemku 448 m²
Prodej stavebního pozemku 448 m²

Prodej stavebního pozemku 448 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

4 442 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Bolevec ev. č. 2845, Plzeň

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Částkova 2215/50, Plzeň - Východní Předměstí

4 999 000 Kč

89 268 Kč/m2

Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²
Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Prodej domu 176.2 m², pozemek 96 m²

Nepomucká, Černice, Plzeň

15 965 000 Kč

90 607 Kč/m2

Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²
Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²

Prodej domu 153 m², pozemek 471 m²

Na Vyhlídce 583/32, Plzeň - Lobzy

11 450 000 Kč

74 837 Kč/m2

Realitní makléř: Jana Krohová
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jana Krohová

Jana Krohová

4.9

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej bytu 3+kk 74 m²Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²
Prodej bytu 3+kk 74 m²

Prodej bytu 3+kk 74 m²

Pilařská, Plzeň

7 604 050 Kč

102 757 Kč/m2

1234...6

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 290 nemovitostí