okres Plzeň-město

Nemovitosti na prodej Plzeň s cenou do 7 mil. Kč

Do 7 mil. Kč

36 nemovitostí

doporučené

Prodej stavebního pozemku 1867 m²Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²
Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Prodej stavebního pozemku 1867 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

5 990 000 Kč

4 990 000 Kč

2 673 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 190 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 76 m²Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²
Prodej bytu 3+1 76 m²

Prodej bytu 3+1 76 m²

Částkova 1828/13, Plzeň - Východní Předměstí

6 299 000 Kč

82 882 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 76.26 m²Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²
Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Prodej bytu 3+1 76.26 m²

Dlouhá 773/6, Plzeň 4 - Lobzy

6 200 000 Kč

81 301 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 58 m²Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²
Prodej bytu 2+1 58 m²

Prodej bytu 2+1 58 m²

Klatovská 516/169a, Plzeň 3 - Litice

4 900 000 Kč

84 483 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 448 m²Prodej stavebního pozemku 448 m²
Prodej stavebního pozemku 448 m²
Prodej stavebního pozemku 448 m²

Prodej stavebního pozemku 448 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

4 442 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²
Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Prodej chaty 25 m², pozemek 448 m²

Bolevec ev. č. 2845, Plzeň

2 190 000 Kč

1 990 000 Kč

79 600 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Štrunc
Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Realitní makléř: Martin Štrunc

Martin Štrunc

4.5

Realitní kancelář: TOP realitní centrum s.r.o.
Prodej bytu 2+1 56 m²Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²
Prodej bytu 2+1 56 m²

Prodej bytu 2+1 56 m²

Částkova 2215/50, Plzeň - Východní Předměstí

4 999 000 Kč

89 268 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 20 m²Prodej bytu 1+kk 20 m²
Prodej bytu 1+kk 20 m²
Prodej bytu 1+kk 20 m²

Prodej bytu 1+kk 20 m²

Skupova 453/35, Plzeň 3 - Doudlevce

3 100 000 Kč

155 000 Kč/m2

Realitní makléř: Martin Seidl
Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Realitní makléř: Martin Seidl

Martin Seidl

4.6

Realitní kancelář: INSTINKT REALITY
Prodej bytu 3+1 67 m²Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²
Prodej bytu 3+1 67 m²

Prodej bytu 3+1 67 m²

Sokolovská, Plzeň - Severní Předměstí

5 790 000 Kč

86 418 Kč/m2

Realitní makléř: David Choc
Realitní kancelář: PTF reality
Realitní makléř: David Choc

David Choc

4.4

Realitní kancelář: PTF reality
Prodej bytu 2+1 53 m²Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²
Prodej bytu 2+1 53 m²

Prodej bytu 2+1 53 m²

Na Průtahu, Plzeň

4 290 000 Kč

80 943 Kč/m2

Realitní makléř: Michaela Lakatosová
Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
Realitní makléř: Michaela Lakatosová

Michaela Lakatosová

Realitní kancelář: Michaela Lakatosová
1234

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 190 nemovitostí