Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj

401 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej bytu 2+1 57 m²Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²
Prodej bytu 2+1 57 m²

Prodej bytu 2+1 57 m²

Drahotín, Drahotín

1 050 000 Kč

18 421 Kč/m2

Realitní makléř: Marcela Fraňková
Realitní kancelář: Marcela Fraňková
Realitní makléř: Marcela Fraňková

Marcela Fraňková

4.5

Realitní kancelář: Marcela Fraňková

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 793 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Edvarda Beneše 1808/28, Plzeň 3 - Jižní Předměstí

4 080 000 Kč

81 600 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Seidl
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Jiří Seidl

Jiří Seidl

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.

Populární

Prodej stavebního pozemku 4920 m²Prodej stavebního pozemku 4920 m²
Prodej stavebního pozemku 4920 m²
Prodej stavebního pozemku 4920 m²

Prodej stavebního pozemku 4920 m²

Plzeň, okres Plzeň-město

22 140 000 Kč

4 500 Kč/m2

Realitní makléř: Ing. Karel Chval
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ing. Karel Chval

Ing. Karel Chval

4.9

Realitní kancelář: euro reality.info

Populární

Prodej bytu 1+1 39 m²Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²
Prodej bytu 1+1 39 m²

Prodej bytu 1+1 39 m²

Božkovská 635/24, Plzeň - Východní Předměstí

3 700 000 Kč

94 872 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 712 m²Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²
Prodej stavebního pozemku 712 m²

Prodej stavebního pozemku 712 m²

58, Milínov

2 495 000 Kč

3 504 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1254 m²Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²
Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Prodej stavebního pozemku 1254 m²

Na Výsluní, Chlumčany

5 505 000 Kč

5 000 000 Kč

3 987 Kč/m2

Populární

Prodej domu, pozemek 847 m²Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²
Prodej domu, pozemek 847 m²

Prodej domu, pozemek 847 m²

Šumavské nábřeží, Nýrsko, Nýrsko

2 500 000 Kč

Populární

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²
Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Prodej domu 109 m², pozemek 4779 m²

Jindřichova Hora ev. č. 5, Klenčí pod Čerchovem

3 500 000 Kč

2 900 000 Kč

26 606 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 1+kk 21 m²Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²
Prodej bytu 1+kk 21 m²

Prodej bytu 1+kk 21 m²

Šimerova 460/7, Plzeň 3 - Doudlevce

3 750 000 Kč

3 450 000 Kč

164 286 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 650 m²Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²
Prodej stavebního pozemku 650 m²

Prodej stavebního pozemku 650 m²

Polní, Vejprnice, Vejprnice

4 875 000 Kč

7 500 Kč/m2

123...41

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 793 nemovitostí