Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej v kraji Plzeňský kraj s cenou do 2 mil. Kč

Do 2 mil. Kč

59 nemovitostí

doporučené

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²
Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Prodej chaty 40 m², pozemek 237 m²

Dolany ev. č. 14, Dolany

1 600 000 Kč

1 390 000 Kč

34 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jindřich Blažek
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Jindřich Blažek

Jindřich Blažek

Realitní kancelář: Správná realitka

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²
Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Prodej domu 112 m², pozemek 940 m²

Bonětičky 3, Stráž

1 899 900 Kč

1 799 900 Kč

16 071 Kč/m2

Realitní makléř: Ráchel Holšanová
Realitní kancelář: euro reality.info
Realitní makléř: Ráchel Holšanová

Ráchel Holšanová

4.7

Realitní kancelář: euro reality.info
Prodej stavebního pozemku 921 m²Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²
Prodej stavebního pozemku 921 m²

Prodej stavebního pozemku 921 m²

Velký Bor, okres Klatovy

1 013 100 Kč

1 100 Kč/m2

Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²
Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²

Prodej chaty 73 m², pozemek 49 m²

Butov ev. č. 18, Stříbro

1 139 000 Kč

15 603 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík
Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Realitní makléř: Mgr. Lukáš Pytlík

Mgr. Lukáš Pytlík

5.0

Realitní kancelář: TAURUM reality s.r.o.
Prodej stavebního pozemku 1579 m²Prodej stavebního pozemku 1579 m²
Prodej stavebního pozemku 1579 m²
Prodej stavebního pozemku 1579 m²

Prodej stavebního pozemku 1579 m²

Erpužice, okres Tachov

1 490 000 Kč

990 000 Kč

627 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²
Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Prodej chaty 48 m², pozemek 470 m²

Zahrádka, okres Plzeň-sever

1 790 000 Kč

1 590 000 Kč

33 125 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 1816 m²Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²
Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Prodej stavebního pozemku 1816 m²

Olšany, okres Klatovy

1 990 000 Kč

1 096 Kč/m2

Prodej stavebního pozemku 972 m²Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²
Prodej stavebního pozemku 972 m²

Prodej stavebního pozemku 972 m²

Velečín, okres Plzeň-sever

1 960 000 Kč

2 016 Kč/m2

Realitní makléř: Pavel Čejka
Realitní kancelář: Správná realitka
Realitní makléř: Pavel Čejka

Pavel Čejka

4.9

Realitní kancelář: Správná realitka
Prodej stavebního pozemku 909 m²Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²
Prodej stavebního pozemku 909 m²

Prodej stavebního pozemku 909 m²

Podmokly, okres Rokycany

1 300 000 Kč

1 430 Kč/m2

1...456

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 277 nemovitostí