Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 13 mil. Kč

Do 13 mil. Kč

389 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 3+kk 72 m²Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²
Prodej bytu 3+kk 72 m²

Prodej bytu 3+kk 72 m²

Balbínova 392/4, Praha 2 - Vinohrady

13 390 000 Kč

12 890 000 Kč

179 028 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 838 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 3+1 83 m²Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²
Prodej bytu 3+1 83 m²

Prodej bytu 3+1 83 m²

Mrkvičkova, Praha

9 290 000 Kč

111 928 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Trnkovo náměstí 1112/3, Praha 5 - Hlubočepy

7 490 000 Kč

174 186 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 73 m²Prodej bytu 4+kk 73 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m²
Prodej bytu 4+kk 73 m²

Prodej bytu 4+kk 73 m²

Záběhlice ev. č. 34, Praha

9 990 000 Kč

136 849 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 25 m²Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²
Prodej bytu 1+kk 25 m²

Prodej bytu 1+kk 25 m²

Slezská 2232/144, Praha 3 - Vinohrady

5 990 000 Kč

239 600 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 51 m²Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²
Prodej bytu 2+1 51 m²

Prodej bytu 2+1 51 m²

Tuchorazská 425/7, Praha 10 - Malešice

6 795 000 Kč

133 235 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Vysočany 6, Praha

12 500 000 Kč

11 900 000 Kč

198 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 70 m²Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²
Prodej bytu 2+kk 70 m²

Prodej bytu 2+kk 70 m²

Na Zderaze 307/2, Praha 2 - Nové Město

11 400 000 Kč

162 857 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²
Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

Prodej bytu 2+kk 61.9 m²

K Beranovu 1181/9, Praha - Dolní Chabry

9 990 000 Kč

9 690 000 Kč

156 543 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 54 m²Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²
Prodej bytu 2+kk 54 m²

Prodej bytu 2+kk 54 m²

Velvarská 1622/53, Praha 6 - Dejvice

8 490 000 Kč

157 222 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Franěk
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Petr Franěk

Petr Franěk

4.8

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
1...181920...39

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 1 838 nemovitostí