Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 19 mil. Kč

Do 19 mil. Kč

475 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 2+kk 49 m²Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²
Prodej bytu 2+kk 49 m²

Prodej bytu 2+kk 49 m²

U vysočanského pivovaru 704/9, Praha 9 - Vysočany

5 900 000 Kč

120 408 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 485 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Na Petynce 982/28, Praha 6 - Střešovice

8 899 000 Kč

143 532 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 113 m²Prodej bytu 4+kk 113 m²
Prodej bytu 4+kk 113 m²
Prodej bytu 4+kk 113 m²

Prodej bytu 4+kk 113 m²

Honzíkova, Praha

5 033 600 Kč

44 545 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 82 m²Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²
Prodej bytu 3+kk 82 m²

Prodej bytu 3+kk 82 m²

Evropská 696/22, Praha 6 - Dejvice

12 500 000 Kč

152 439 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 52 m²Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²
Prodej bytu 2+1 52 m²

Prodej bytu 2+1 52 m²

Lucemburská 1876/44, Praha 3 - Žižkov

7 590 000 Kč

145 962 Kč/m2

Realitní makléř: Lubomír Polášek
Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Realitní makléř: Lubomír Polášek

Lubomír Polášek

4.8

Realitní kancelář: RE/MAX Anděl
Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²
Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²

Prodej chaty 32 m², pozemek 474 m²

Praha, okres Praha 4

2 990 000 Kč

93 438 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Pech
Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Realitní makléř: Jan Pech

Jan Pech

4.4

Realitní kancelář: RE/MAX Stability
Prodej bytu 2+1 62 m²Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²
Prodej bytu 2+1 62 m²

Prodej bytu 2+1 62 m²

Karla Engliše 1498/13, Praha 5 - Smíchov

9 300 000 Kč

150 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 62 m²Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²
Prodej bytu 3+1 62 m²

Prodej bytu 3+1 62 m²

Šimůnkova, Praha

7 990 000 Kč

128 871 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 41 m²Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²
Prodej bytu 1+kk 41 m²

Prodej bytu 1+kk 41 m²

Honzíkova 711/19, Praha - Dolní Měcholupy

4 387 920 Kč

107 022 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 55 m²Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²
Prodej bytu 2+1 55 m²

Prodej bytu 2+1 55 m²

Čihákova 1818/22, Praha 9 - Libeň

7 500 000 Kč

136 364 Kč/m2

Realitní makléř: Hana Řezníčková
Realitní kancelář: Prodejme.to
Realitní makléř: Hana Řezníčková

Hana Řezníčková

4.2

Realitní kancelář: Prodejme.to
1...242526...48

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 485 nemovitostí