Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

535 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 83 m²Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²
Prodej bytu 4+1 83 m²

Prodej bytu 4+1 83 m²

Hnězdenská 557/28, Praha 8 - Troja

10 499 000 Kč

9 990 000 Kč

120 361 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 894 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²
Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Prodej domu 166 m², pozemek 638 m²

Horšovská, Praha

24 400 000 Kč

146 988 Kč/m2

Prodej bytu 1+kk 24 m²Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²
Prodej bytu 1+kk 24 m²

Prodej bytu 1+kk 24 m²

Jabloňová 2881/98, Praha 10 - Záběhlice

5 190 000 Kč

216 250 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 108 m²Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²
Prodej bytu 3+kk 108 m²

Prodej bytu 3+kk 108 m²

Zelená 1743/18, Praha 6 - Dejvice

22 990 000 Kč

212 870 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 58 m²Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²
Prodej bytu 2+kk 58 m²

Prodej bytu 2+kk 58 m²

Svitákova 2902/16, Praha 13 - Stodůlky

11 500 000 Kč

198 276 Kč/m2

Prodej bytu 4+1 86 m²Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²
Prodej bytu 4+1 86 m²

Prodej bytu 4+1 86 m²

Rajmonova, Praha

12 990 000 Kč

151 047 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 68 m²Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²
Prodej bytu 3+1 68 m²

Prodej bytu 3+1 68 m²

Zbraslavská 41/5, Praha - Malá Chuchle

9 699 000 Kč

142 632 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Klapálkova 3365/29, Praha 10 - Záběhlice

8 400 000 Kč

178 723 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 91 m²Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²
Prodej bytu 3+1 91 m²

Prodej bytu 3+1 91 m²

Terronská 583/13, Praha 6 - Bubeneč

13 490 000 Kč

148 242 Kč/m2

Prodej bytu 4+kk 104 m²Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²
Prodej bytu 4+kk 104 m²

Prodej bytu 4+kk 104 m²

Pod Krocínkou, Praha

17 678 889 Kč

169 989 Kč/m2

1...111213...54

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 894 nemovitostí