Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 31 mil. Kč

Do 31 mil. Kč

527 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+1 90 m²Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²
Prodej bytu 4+1 90 m²

Prodej bytu 4+1 90 m²

Aubrechtové, Praha

9 880 000 Kč

109 778 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 878 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 2+kk 47 m²Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²
Prodej bytu 2+kk 47 m²

Prodej bytu 2+kk 47 m²

Šimůnkova, Praha

6 500 000 Kč

138 298 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 70 m²Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²
Prodej bytu 3+1 70 m²

Prodej bytu 3+1 70 m²

Kálikova, Praha

8 800 000 Kč

8 490 000 Kč

121 286 Kč/m2

Realitní makléř: Petr Vojtíšek
Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Realitní makléř: Petr Vojtíšek

Petr Vojtíšek

Realitní kancelář: BRIX reality s.r.o.
Prodej bytu 3+1 75 m²Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²
Prodej bytu 3+1 75 m²

Prodej bytu 3+1 75 m²

Litoměřická 405/9, Praha 9 - Prosek

10 200 000 Kč

136 000 Kč/m2

Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²
Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²

Prodej chaty 16 m², pozemek 480 m²

Praha, okres Praha 6

860 000 Kč

53 750 Kč/m2

Realitní makléř: Jan Holub
Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Realitní makléř: Jan Holub

Jan Holub

Realitní kancelář: CENTURY 21 Synergy
Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²
Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²

Prodej domu 213 m², pozemek 316 m²

K vápence 565/5, Praha - Velká Chuchle

13 690 000 Kč

64 272 Kč/m2

Realitní makléř: Jiří Kajnar
Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Realitní makléř: Jiří Kajnar

Jiří Kajnar

4.5

Realitní kancelář: Profit Reality Ltd.
Prodej chaty 16 m²Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²
Prodej chaty 16 m²

Prodej chaty 16 m²

Za lesíkem, Praha

2 190 000 Kč

136 875 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 50 m²Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²
Prodej bytu 2+kk 50 m²

Prodej bytu 2+kk 50 m²

Břevnovská 1692/6, Praha 6 - Břevnov

7 449 000 Kč

148 980 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 78 m²Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²
Prodej bytu 3+1 78 m²

Prodej bytu 3+1 78 m²

V Nové Hostivaři 226/10, Praha 15 - Hostivař

9 300 000 Kč

119 231 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 65 m²Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²
Prodej bytu 2+1 65 m²

Prodej bytu 2+1 65 m²

Janáčkovo nábřeží 1072/29, Praha 5 - Smíchov

16 497 000 Kč

253 800 Kč/m2

1...343536...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 878 nemovitostí