Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 32 mil. Kč

Do 32 mil. Kč

530 nemovitostí

doporučené

Prodej bytu 4+kk 77 m²Prodej bytu 4+kk 77 m²
Prodej bytu 4+kk 77 m²
Prodej bytu 4+kk 77 m²

Prodej bytu 4+kk 77 m²

Tupolevova 472, Praha 18 - Letňany

8 950 000 Kč

116 234 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 898 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Prodej bytu 4+kk 84 m²Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²
Prodej bytu 4+kk 84 m²

Prodej bytu 4+kk 84 m²

Palackého 727/14, Praha 1 - Nové Město

18 990 000 Kč

17 990 000 Kč

214 167 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 59 m²Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²
Prodej bytu 2+kk 59 m²

Prodej bytu 2+kk 59 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

12 172 000 Kč

206 305 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 60 m²Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²
Prodej bytu 2+kk 60 m²

Prodej bytu 2+kk 60 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

12 305 000 Kč

205 083 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 46 m²Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²
Prodej bytu 2+kk 46 m²

Prodej bytu 2+kk 46 m²

Jeseniova 1533/130, Praha 3 - Žižkov

7 590 000 Kč

165 000 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 75 m²Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²
Prodej bytu 3+kk 75 m²

Prodej bytu 3+kk 75 m²

Škrábkových, Praha

11 950 000 Kč

159 333 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 44 m²Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²
Prodej bytu 2+kk 44 m²

Prodej bytu 2+kk 44 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

9 194 000 Kč

208 955 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 70 m²Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²
Prodej bytu 3+kk 70 m²

Prodej bytu 3+kk 70 m²

Žitná 564/14, Praha 2 - Nové Město

13 138 000 Kč

187 686 Kč/m2

Prodej bytu 3+1 71 m²Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²
Prodej bytu 3+1 71 m²

Prodej bytu 3+1 71 m²

Mokřany 4, Praha

9 150 000 Kč

128 873 Kč/m2

Prodej bytu 2+kk 57 m²Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²
Prodej bytu 2+kk 57 m²

Prodej bytu 2+kk 57 m²

U průhonu 1624/1a, Praha 7 - Holešovice

14 990 000 Kč

14 790 000 Kč

259 474 Kč/m2

1...161718...53

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 898 nemovitostí