Nemovitosti na prodej

Nemovitosti na prodej Praha s cenou do 34 mil. Kč

Do 34 mil. Kč

547 nemovitostí

doporučené

Populární

Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²
Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²

Prodej domu 60 m², pozemek 84 m²

Holenická, Praha

6 999 000 Kč

6 600 000 Kč

110 000 Kč/m2

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 939 nemovitostí

Pohlídáme za vás celý internet

O nových inzerátech budete vědět vždy jako první

Kompletně zdarma s možností kdykoliv zrušit

Populární

Prodej bytu 2+kk 63 m²Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²
Prodej bytu 2+kk 63 m²

Prodej bytu 2+kk 63 m²

Elišky Přemyslovny 414, Praha - Zbraslav

7 500 000 Kč

119 048 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 3+1 64 m²Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²
Prodej bytu 3+1 64 m²

Prodej bytu 3+1 64 m²

Rumburská 244/22, Praha 9 - Střížkov

8 260 000 Kč

8 250 000 Kč

128 906 Kč/m2

Populární

Prodej stavebního pozemku 1217 m²Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²
Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Prodej stavebního pozemku 1217 m²

Praha, okres Praha 6

3 490 000 Kč

2 868 Kč/m2

Populární

Prodej bytu 4+kk 139 m²Prodej bytu 4+kk 139 m²
Prodej bytu 4+kk 139 m²
Prodej bytu 4+kk 139 m²

Prodej bytu 4+kk 139 m²

Vinohradská 1417/133, Praha 3 - Žižkov

18 600 000 Kč

133 813 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 78 m²Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²
Prodej bytu 3+kk 78 m²

Prodej bytu 3+kk 78 m²

Letovská 821, Praha 18 - Letňany

10 950 000 Kč

140 385 Kč/m2

Realitní makléř: Michal Brynda
Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU
Realitní makléř: Michal Brynda

Michal Brynda

4.7

Realitní kancelář: REALITY & BRYNDA - reality S DŮVĚROU

Populární

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²
Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Prodej domu 291 m², pozemek 1199 m²

Za ovčínem, Praha

15 907 500 Kč

54 665 Kč/m2

Prodej bytu 2+1 69 m²Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²
Prodej bytu 2+1 69 m²

Prodej bytu 2+1 69 m²

Na slupi, Nové Město, Praha

11 490 000 Kč

166 522 Kč/m2

Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová
Realitní kancelář: Tranová & Šlosar
Realitní makléř: Mgr. Šárka Tranová

Mgr. Šárka Tranová

4.9

Realitní kancelář: Tranová & Šlosar

Populární

Prodej bytu 2+kk 43 m²Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²
Prodej bytu 2+kk 43 m²

Prodej bytu 2+kk 43 m²

Drimlova 2513/1, Praha 13 - Stodůlky

5 999 000 Kč

139 512 Kč/m2

Prodej bytu 3+kk 73 m²Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²
Prodej bytu 3+kk 73 m²

Prodej bytu 3+kk 73 m²

Bellušova 1823/45, Praha 13 - Stodůlky

8 190 000 Kč

112 192 Kč/m2

Realitní makléř: Daniel Kotula
Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
Realitní makléř: Daniel Kotula

Daniel Kotula

4.5

Realitní kancelář: Realitní kancelář KOTULA
1...567...55

Nemovitostí na stránce

10

Hlídač nemovitostí

Odemkněte si dalších 2 939 nemovitostí